dum  Přerovská 68, 779 00 Olomouc
dum  mobil: 724 101 188
dum  info@manek.cz
dum  Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina
dum  mobil: 776 195 303
dum  infobrno@manek.cz
.
Produkty
Master
prodej servis Ke stažení Odborné články kontakt Objednávka
Odborné články

Odvlhčovač vzduchu: jak ho správně vybrat?

Přemýšlíte jak správně vybrat odvlhčovač vzduchu? Který vysoušeč je pro vás ten vhodný a jaký by měl mít výkon? Vše potřebné se dozvíte tady.

Odvlhčovače vzduchu: Nejčastější dotazy při výběru a používání

Odvlhčovače vzduchu přestavují ideálního pomocníka v místech, která jsou ohrožená zvýšenou vlhkostí, jako jsou například sušárny, knihovny, či sklepy. Přečtěte si nejčastější dotazy k odvlhčovačům.

Topidla Master: Nejčastější dotazy při výběru a používání

Při výběru topidla je důležité brát v potaz hned několik faktorů, výši topného efektu, výši provozních nákladů, ale také velikost prostor a možnost odvětrávání.

Odvlhčování vzduchu: jaké jsou způsoby a jak zvýšit účinnost vysoušení?

Nadměrná vlhkost vzduchu je problematická nejen v domácnostech, ale také v průmyslu a ve stavebnictví – může vést ke vzniku plísní, vlhnutí stěn a poničení stavebních materiálů. Nejjednodušším řešením je pořízení odvlhčovače vzduchu. Různých typů odvlhčovačů najdeme na trhu velké množství. Jak mezi nimi vybrat ten správný pro co nejefektivnější vysoušení? A jak ještě zvýšit jeho efektivitu?

Jak správně vybrat profesionální topidlo?

Nevíte jak správně vybrat topidlo tak, aby bylo vhodné pro váš účel. Poradíme vám! Naftové, elektrické nebo plynové? Na následující stránce získáte základní přehled o řešení vytápění.

Naftová topidla s nepřímým spalováním: ideální na koncerty, skleníky či do párty stanů

Naftová topidla s nepřímým spalováním využijí zemědělci k vytopení stáje, skladu, skleníku nebo při sušení úrody. Organizátoři při vytápění párty stanů nebo venkovních pódií.

Výběr topidla MASTER dle vytápěného objektu: kam se které hodí?

Jestliže si do svého provozu pořizujete průmyslové topidlo, musíte se řídit dvěma základními parametry: celkovým výkonem topidla a typem jeho pohonu. Každá varianta má totiž své výhody a nevýhody, takže se hodí pro jiné účely.

Jak zvolit vhodný výkon topidla MASTER?

Uvažujete o koupi topidla a nevíte jaký výkon zvolit? Přečtěte si jaká jsou kritéra výběru a vhodná doporučení.

Jak fungují BIO ochlazovače vzduchu MASTER

Víte na jakém principu fungují Bio ochlazovače vzduchu, proč jsou výhodné a kolik vám ušetří?

Pravidelná údržba a servis odvlhčovačů vzduchu

Vyšší účinnost, delší životnost a nižší servisní náklady – to všechno jsou důvody, kvůli kterým se vyplatí věnovat kondenzačním odvlhčovačům trošku péče a provádět pravidelnou údržbu a servis. V tomto článku poradíme, v čem přesně zmíněná péče spočívá.

Topidla MASTER - pravidelná údržba a jejich předsezónní servis

Vyšší efektivita, prodloužení životnosti a snížení nákladů na opravy i servis – to všechno vás čeká v případě, že budete topidlům MASTER věnovat pravidelnou údržbu a před každou topnou sezónou je necháte zkontrolovat odborným servisem.

Autorizovaný prodej a servis odvlhčovačů a topidel značky Master. Profesionální topidla a odvlhčovače vzduchu pro jakékoli řešení.
Máme více jak 20 let zkušeností v oboru stavebních strojů.

Ochrana osobních údajů

Na našem e-shopu můtete platit skrze zabezpečenou
platební bránu:Kontakt

Olomouc
724 101 188
info@manek.cz

Brno
776 195 303
infobrno@manek.cz

Menu