Domácí odvlhčovač a vysoušeč vzduchu

Domácí odvlhčovač je zařízení navržené k odstranění nadměrné vlhkosti z vnitřního prostředí domu nebo bytu. Tato vlhkost může být způsobena různými faktory, jako jsou například kondenzace, pronikání vody zvenčí, přebytečná pára z vaření nebo koupání, a může vést k plísním, rozvoji bakterií a nepříjemnému pocitu v prostoru. Takový pocit doma určitě mít nechcete.

 

Domácí odvlhčovač funguje tak, že nasává vzduch ze svého okolí a chladí ho na teplotu, při které se vlhkost v něm kondenzuje na vodu, která se pak shromažďuje v nádrži zařízení. Vysušený vzduch se poté vrací zpět do místnosti.

 

Tímto způsobem domácí odvlhčovač pomáhá udržovat příjemné klimatické podmínky v domě a minimalizuje škodlivé účinky nadměrné vlhkosti.

 

Domácí odvlhčovač vzduchu

Domácí odvlhčovač vzduchu

 

Dále si o domácích odvlhčovačích vzduchu můžete přečíst

 

Zobrazit odvlhčovače a vysoušeče vzduchu

heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod topidla-odvlhcovace-master.cz hodnotilo 20 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

  • Ověřený zákazník

    20. 1. 2024

  • Ověřený zákazník

    19. 9. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis topidel a odvlhčovačů vzduchu značky MASTER pro soukromé i profesionální použití. Prodáváme elektrická, naftová, plynová a infračervená topidla a ohřívače, odvlhčovače a vysoušeče vzduchu, ventilátory a bio ochlazovače. Nabízíme profesionální řešení pro jakékoli aplikace. Máme více jak 30 let zkušeností v oboru.

Sociální sítě

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o