Co je profesionální odvlhčovač či vysoušeč vzduchu?

Profesionální odvlhčovač vzduchu je zařízení určené k odstranění nadměrné vlhkosti z vnitřního prostředí s velmi vysokou účinností a spolehlivostí. Tyto odvlhčovače jsou navrženy pro profesionální a průmyslové použití v prostředích, kde je nadměrná vlhkost problémem a může vést k vážným škodám na majetku, zařízení nebo zdraví.

 

Profesionální odvlhčovače vzduchu mají obvykle vyšší výkon a kapacitu odvlhčování než domácí nebo poloprofesionální modely a jsou schopny efektivně odstraňovat vlhkost z velkých prostorů nebo prostorů s extrémně vysokou vlhkostí. Mohou být použity v různých průmyslových odvětvích, jako jsou stavebnictví, zemědělství, průmyslová výroba, skladování nebo zpracování potravin.

 

Vlastnosti profesionálních odvlhčovačů vzduchu

 

Charakteristiky profesionálních odvlhčovačů vzduchu jsou:

 1. Vysoká kapacita odvlhčování: Profesionální odvlhčovače vzduchu mají schopnost odstraňovat velké množství vlhkosti z prostoru během krátké doby.

 2. Robustní konstrukce: Jsou konstruovány s ohledem na odolnost a spolehlivost v náročných provozních podmínkách, včetně odolných materiálů a konstrukce.

 3. Pokročilé funkce: Mohou obsahovat pokročilé funkce, jako jsou programovatelné časy provozu, možnost nastavení cílové vlhkosti nebo monitorování vlhkosti a teploty v místnosti.

 4. Výkonné ventilátory: Profesionální odvlhčovače mohou být vybaveny výkonnými ventilátory, které pomáhají rychle a efektivně distribuovat odvlhčený vzduch v prostoru.

 5. Možnost externího odtoku kondenzátu: Některé profesionální odvlhčovače mohou být vybaveny možností připojení hadice pro externí odtok kondenzátu, což umožňuje nepřetržitý provoz bez nutnosti pravidelného vyprazdňování nádrže.

Profesionální odvlhčovač vzduchu

 

Profesionální odvlhčovač vzduchu

 

Profesionální odvlhčovače vzduchu jsou klíčovým nástrojem pro odstranění nadměrné vlhkosti v průmyslových prostředích a prostředích, kde je kvalita vzduchu kritická pro zachování majetku, zařízení a zdraví pracovníků.

 

Dále si o odvlhčovačích u nás přečtěte

 

Přejít na profesionální odvlhčovače a vysoušeče vzduchu

heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod topidla-odvlhcovace-master.cz hodnotilo 20 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

 • Ověřený zákazník

  20. 1. 2024

 • Ověřený zákazník

  19. 9. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis topidel a odvlhčovačů vzduchu značky MASTER pro soukromé i profesionální použití. Prodáváme elektrická, naftová, plynová a infračervená topidla a ohřívače, odvlhčovače a vysoušeče vzduchu, ventilátory a bio ochlazovače. Nabízíme profesionální řešení pro jakékoli aplikace. Máme více jak 30 let zkušeností v oboru.

Sociální sítě

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o