O společnosti - text HP

O společnosti MANEK stavební stroje spol. s r.o.

Obchodní společnost MANEK stavební stroje spol. s.r.o. poskytuje svým zákazníkům více jak 30 let autorizovaný prodej, servis a pronájem stavební mechanizace prestižních světových značek. Prodáváme diamantové nástroje, stolové pily na dlažbu, řezače spár značky NORTON Clipper, mobilní kompresory a generátory společnosti Atlas Copco, benzínové elektrocentrály a kalová čerpadla značek HONDA a MEDVED, topidla a vysoušeče vzduchu MASTER, elektronářadí a příslušenství Milwaukee, švédské rozbrušovací pily, jádrové vrtačky, podlahové brusky a hutnící techniku značky HUSQVARNA a zemní protlačovací rakety TERMA MAX.

Provozujeme půjčovnu stavební techniky. Nabízíme pronájem mobilních generátorů Atlas Copco. Nabízíme servis stavební techniky námi prodávaných značek včetně pravidelných servisních prohlídek. Prodáváme použité stavební stroje - bazar stavební techniky.

 

 

heureka

Hodnocení obchodu

100% star star star star star

Obchod topidla-odvlhcovace-master.cz hodnotilo 20 zákazníků

Naposled přidané hodnocení:

  • Ověřený zákazník

    20. 1. 2024

  • Ověřený zákazník

    19. 9. 2023

Nákup na splátky s odkladem

essox
mapa ČR

Dodáváme do celé ČR i na slovensko

Produkty skladem odesíláme do 24 hodin

Máme 30 let zkušeností

Autorizovaný prodej a servis topidel a odvlhčovačů vzduchu značky MASTER pro soukromé i profesionální použití. Prodáváme elektrická, naftová, plynová a infračervená topidla a ohřívače, odvlhčovače a vysoušeče vzduchu, ventilátory a bio ochlazovače. Nabízíme profesionální řešení pro jakékoli aplikace. Máme více jak 30 let zkušeností v oboru.

Sociální sítě

Sociální sítě

Copyright © 2023 MANEK stavební stroje spol. s r.o